GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Janpol

Nowoczesne materace JANPOL i wygodne poduszki profilowane renomowanego polskiego producenta, którego sukces płynie z filozofii firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia. Firma JANPOL została wielokrotnie nagrodzona za swoje produkty i zyskała uznanie wśród konsumentów. Teraz Ty dołącz do grona zadowolonych i wyspanych osób!

 

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

JANPOL – materace
i poduszki profilowane

Nowoczesne materace i wygodne poduszki profilowane  renomowanego polskiego producenta, którego sukces płynie z filozofii firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia. Firma JANPOL została wielokrotnie nagrodzona za swoje produkty i zyskała uznanie wśród konsumentów. Teraz Ty dołącz do grona zadowolonych i wyspanych osób!

Firma JANPOLMaterace JANPOL XLMaterace JANPOL ECOMaterace JANPOL Premium
Firma Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku materacy. Ponad ćwierć wieku doświadczenia marki, zapewnia klientom doskonałą jakość oraz gwarancję zaspokojenia wszystkich ich potrzeb.

Materace Janpol to klasa sama w sobie doceniana przez tysiące zadowolonych klientów, o czym może świadczyć fakt, iż przestrzeni lat firma Janpol wielokrotnie zostawała laureatem plebiscytów konsumenckich. Od 2011 roku Janpol stale znajduje się w czołówce programu Konsumencki Lider Jakości. Asortyment firmy Janpol obfituje w nagradzane i wysoko oceniane produkty, a wśród wyróżnionych znajdują się poduszki, akcesoria sypialniane oraz oczywiście materace jak Materac XL – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.

Marka Janpol może się też poszczycić prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez ekspertów, przedstawicieli instytucji medycznych, m.in. Instytutu Matki Dziecka potwierdzającego doskonałą jakość produktów Janpol.

Janpol to jednak nie tylko produkt finalny, to również ogromny szacunek dla klienta, jego potrzeb i zdrowia. Surowce używane do produkcji są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

Ulubieńcami klientów są materace kieszeniowe, gdyż są one trwałe wygodne i lekkie. Te rodzaje materacy Janpol zbierają najlepsze opinie od swoich użytkowników.

Materac XL – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.

Kolekcja XL to materace przeznaczone dla klientów w każdej kategorii wagowej, jednak dedykowane osobom, których waga wykracza poza przeciętną.

Bazę materaca XL stanowią sprężyny kieszeniowe, wykonane ze specjalistycznego, bardzo wytrzymałego drutu, a ich zagęszczenie pozwala na doskonałe podparcie punktowe ciała i idealne dopasowanie się do jego kształtu. Obłożenie sprężyn pianami wysokoelastycznymi znacznie podnosi komfort snu. Szczególnym dodatkiem w materacu XL jest pianka termoelastyczna, idealnie współpracująca z ciałem osoby o większej wadze.

Kilka lat temu, na fali idei ochrony zwierząt powstała linia ekologicznych materaców, które w roku 2019 otrzymały licencję V-Label, przyznawaną wyłącznie produktom pozbawionym składników pochodzenia odzwierzęcego.

Kolekcja ECO to wegańskie materace wyprodukowane ze szczególną troską o środowisko oraz zwierzęta.

Nazwy wegańskich materaców nawiązują do mitologii, bogiń i nimf, których zadaniem była dbałość o naturę.

Materac Dione

Dione, córka Gai – Ziemi i Uranosa – Nieba, matka Afrodyty. Przyznać trzeba, że już sama nazwa sugeruje, iż sen będzie czymś nieziemsko, bądź też niebiańsko przyjemnym. Materac Dione to dwustronny materac kieszeniowy typu multipocket. Jedna strona to nasączona olejami, termoregulacyjna i chłodząca ciało pianka Viscool. Druga strona materaca zbudowana jest z antybakteryjnej, bardzo sprężystej piany, gwarantującej zdrowy, wolny od drobnoustrojów sen.

Materac Lotis

Lotis, to zapowiedź snu zgodnego z naturalnymi potrzebami organizmu. Mityczna Lotis była nimfą, opiekunką ogrodów, która z czasem przemieniła się w pachnący kwiat lotosu. Materac Lotis, jest dwustronnym materacem piankowym, oferującym cztery opcje wyboru. Można go obracać na dwie strony, ale też zapewnia on różne twardości w zależności od tego, którą ze stron ułożymy od wezgłowia. Sprężysta pianka wypełniająca materac, nasączona jest olejami, dzięki czemu wykazuje właściwości antybakteryjne.

Materac Rosalia

Rosalia to rusałka albo święto róż. Niezależnie od tego, z czym skojarzymy nazwę materaca, jedno jest pewne, sen na nim jest nadzwyczaj komfortowy. Rosalia jest dwustronnym materacem, wypełnionym sprężystą pianką nasączoną olejem sojowym. Zawartość oleju w pianie pozwala kategoryzować go jako materac relaksujący. Sprężysta pianka, świetnie dopasowująca się do kształtu ciała, doskonale wspiera ciało na każdym odcinku, pozwala rozluźnić mięśnie i je zregenerować.

W ofercie materacy Janpol na szczególną uwagę zasługują również materace z Kolekcji Premium. To materace cechujące się innowacyjnością i najwyższą jakością.

Materac Sirona

Sirona to celtycka królowa niebios, gwiazda. Sama nazwa materaca jest obietnicą snu pośród chmur, na miękkim, komfortowym podłożu. Materac Sirona to kombinacja pięciu pianek o wysokiej gęstości. Każda z pianek cechuje się innym poziomem twardości, dzięki czemu podłoże dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej niezmiernie precyzyjnie. Maksymalnie komfortowe podparcie kręgosłupa skutkuje idealnym rozkładem ciężaru ciała na całym materacu, dzięki czemu sen jest zdrowy i relaksujący.

Materac Fides

Fides, czyli zaufanie i wierność. W kwestii najwyższej jakości snu materacowi Fides można zaufać w pełni. Materac Fides jest dwustronnym materacem lateksowym. Lateks to tworzywo o legendarnej już wytrzymałości i odporności na zanieczyszczenia. Niech nikogo nie zmyli miękkość lateksu, gdyż w istocie jest to piana twardo podtrzymująca każdy centymetr ciała i pilnująca jego zdrowego ułożenia. Lateks świetnie podpiera ciało i pomaga zachować jego anatomiczne krzywizny, dzięki czemu zarówno kręgosłup, jak i mięśnie w czasie snu mogą się zdrowo rozluźnić i odpocząć.

Materac Pulse Elegant

Pulse Elegant to nie tylko komfortowy sen, ale też efektowna estetyka materaca. Materac Pulse Elegant jest dwustronnym materacem lateksowo-wysokoelastycznym. Taki, lekko profilowany duet gwiazdorskich pianek jest gwarancją spełnienia najwyższych standardów. Zarówno lateks, jak i piana wysokoelastyczna cechują się dużą sprężystością, co pozwala im ściśle dopasować się do kształtu ciała, zapewniając mu tym samym wygodę i komfortowy wypoczynek.

W ofercie sklepu internetowego SENPO znajdują się markowe produkty firmy Janpol: poduszki profilowane i materace. Sukces płynący z filozofii firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia pozwala nam udostępniać Państwu jedne z najlepszych materaców na polskim rynku.

Od jakości snu zależy reszta naszego życia!
Dołącz do grona zadowolonych i wyspanych osób!