GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Materace Janpol Kids

Doskonałe materace dla dzieci to kolekcja materacy Janpol Kids. Wyśmienite materace do których produkcji używane są wyłącznie bezpieczne dla zdrowia substancje, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości. Materace Janpol Kids to gwarancja zdrowego i bezpiecznego snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

Materace Janpol Kids

Toni, Fini, Lio, Libera, Atena, Gemini, Klio, Hermes

O tym, że warto od najmłodszych lat zadbać o jakość snu nie należy zapominać. Materace z linii Janpol Kids przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników (oraz tych nieco starszych – modele młodzieżowe).

Kolekcja Janpol KidsJaki materac Janpol Kids wybrać?

Dzięki zastosowaniu pokrowców nadających się do prania bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Warto podkreślić fakt, iż modele te posiadają pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkt przydatny w pielęgnowaniu niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym.

Janpol to jednak nie tylko produkt finalny, to również ogromny szacunek dla klienta, jego potrzeb i zdrowia. Surowce używane do produkcji są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

Materace dla dzieci marki Janpol
są bezpieczne i odpowiednie dla rozwijającego się dziecka.

Firma Janpol może się poszczycić prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez ekspertów, przedstawicieli instytucji medycznych, m.in. Instytutu Matki Dziecka potwierdzającego doskonałą jakość materacy Janpol.

Wybierz materac Janpol Kids
gwarantujący zdrowie i bezpieczeństwo

Materac Toni

Kids Toni to materac dedykowany niemowlętom, którego można używać już od pierwszych dni życia maluszka. Materacyk wypełniony jest elastycznym lateksem Pulse i wzmocniony płytą kokosową. Sprężystość lateksu zapewnia dziecku optymalne podparcie, a kokos dba o jego zdrowy kręgosłup. Oba materiały wolne są od substancji toksycznych, nie uczulają oraz są bardzo trwałe. Zarówno kokos, jak i lateks dobrze odprowadzają wilgoć, dodatkowo struktura lateksu Pulse zapewnia właściwą wentylację wnętrzu materaca, czyniąc sen zdrowym i higienicznym.

Materac Fini

Kids Fini to materac dziecięcy w całości wypełniony lateksem. Lateks wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, a dzięki sprawnemu odprowadzaniu wilgoci tworzy środowisko nieprzyjazne roztoczom. Budowa lateksu zapewnia dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co czyni go bezpiecznym dla dziecka podłożem do spania. Sprężystość lateksu sprawia, że materac idealnie podpiera ciało na całej powierzchni, dbając o dobre ułożenie kręgosłupa.

Materac Lio

Kids Lio jest materacykiem dziecięcym zbudowanym z dwóch innowacyjnych pianek. Jedną z nich jest bardzo elastyczny lateks Ocean Blue wypełniony żelowymi kapsułkami. Żel znajdujący się w kapsułkach gromadzi ciepło wydzielane przez ciało, dzięki czemu maluszkowi nie grozi przegrzanie się. Kapsułki oraz strukturalna budowa lateksu wpływają na lepszą wentylację materaca, a co za tym idzie, na podwyższenie higieniczności snu. Pianka wspomagająca zapewnia stabilność i utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji.

Materac Libera

Kids Libera jest materacem przeznaczonym dla starszych dzieci i nastolatków, oferującym dwie strony o zróżnicowanej twardości. Rdzeń materaca stanowi profilowana pianka, której kształt jest odwzorowaniem linii kręgosłupa. Gęsta, bardzo elastyczna pianka Neuropur nasączona olejkiem Neroli, wydziela delikatny, działający uspokajająco zapach gorzkiej pomarańczy. Pianka Neuropur pozbawiona jest szkodliwych substancji, nie uczula oraz jest odporna na pleśnie i mikroorganizmy chorobotwórcze. Sen na materacu Libera jest nie tylko przyjemny, ale też zdrowy i wygodny.

Materac Atena

Kids Atena to wygodny materac rehabilitacyjny dedykowany nastolatkom. Materac wypełniony jest bardzo gęstym lateksem o podwyższonej elastyczności. Elastyczność punktowa pozwala na idealne podparcie ciała na całej powierzchni i utrzymanie kręgosłupa w naturalnej linii. System otworów wewnątrz lateksowej płyty gwarantuje świetną cyrkulację powietrza i dba o wysokie standardy higieniczne snu. Lateks jako materiał przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczny polecany jest również dzieciom borykającym się alergiami.

Materac Gemini

Wysoki, 20 centymetrowy materac Kids Gemini zapewni komfortowy sen zarówno przedszkolakom, jak i nastolatkom. Wypełniony pianką hybrydową o zwiększonej gęstości, oferuje dwie strony o zróżnicowanej twardości. Pianka hybrydowa podpiera ciała równie dobrze, jak pianka wysokoelastyczna oraz pozwala zachować naturalne krzywizny kręgosłupa, dbając tym samym o jego zdrową pozycję. Materac Gemini jest higienicznym podłożem snu, gdyż pianka hybrydowa dobrze odprowadza wilgoć, co nie sprzyja rozwojowi pleśni, blokuje rozwój bakterii i roztoczy kurzu domowego.

Materac Klio

Kids Klio to bardzo wygodny materac sprężynowo-piankowy. Bazę materaca stanowią sprężyny kieszeniowe, które są świetnym podparciem dla młodych kręgosłupów. Ich cechą szczególną jest bardzo dobra elastyczność punktowa. Z uwagi na właściwości sprężyn kieszeniowych materac Klio posiada rangę materaca rehabilitacyjnego. Sprężyny wspierane przez gęstą piankę, równomiernie podpierają ciało, zachowując jego anatomiczne krzywizny. Higieniczny i relaksujący sen gwarantuje też bardzo dobry system wentylacji, zapewniany przez sprężyny kieszeniowe.

Materac Hermes

Kids Hermes jest materacem idealnym do łóżek piętrowych, gdyż jest lekki i przewiewny. Pianka wypełniająca jego wnętrze to miękka i wygodna pianka poliuretanowa, odporna na odkształcenia i urazy mechaniczne. Materac dobrze podpiera ciało, dbając o utrzymanie kręgosłupa w naturalnej, zdrowej pozycji. Możliwość korzystania z obu stron materaca znacznie wydłuża czas jego użytkowania.