GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Materace Janpol Premium

Kolekcja materacy Janpol Premium zasługuje na szczególną uwagę. Są to materace cechujące się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i najwyżej jakości wykonania, które w połączeniu dają najwyższy komfort snu i nocnego odpoczynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

Materace Janpol Premium

Sirona, Pulse Supreme, Pulse Elegant, Fides, Nolli

Kolekcja materacy Janpol Premium zasługuje na szczególną uwagę. Są to materace cechujące się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i najwyżej jakości wykonania, które w połączeniu dają najwyższy komfort snu i nocnego odpoczynku.

Jeśli Twoje wymagania wykraczają poza ramy standardowego produktu wybierz materac z linii Janpol Premium. Ich wyjątkowość tkwi w wykorzystaniu surowców najwyższej jakości w każdym elemencie produktu.

Piękno i elegancja

Połączenie nowoczesnego designu z nutą elegancji przy zachowaniu najwyższych standardów komfortu sprawia, że linia materacy Janpol Premium zadowoli koneserów piękna i wygody.

Wygląd to nie wszystko – liczy się również wnętrze.

Decydując się na model z tej linii mamy wybór pomiędzy materacem kieszeniowe typu multipocket i Zigarre, materacem stanowiącym połączenie pianek o różnej elastyczności lub materac lateksowy o zwiększonych wskaźnikach gęstości. Dzięki temu możemy zdecydować się na optymalne rozwiązanie. Warto jednak podkreślić – każda z możliwości daje pewność doskonałego dopasowania do kształtów ciała.

Połączenie wszystkich wymienionych czynników daje nam materac najwyższej jakości, gwarantujący spokojny i komfortowy wypoczynek.

Materac Sirona

Sirona to celtycka królowa niebios, gwiazda. Sama nazwa materaca jest obietnicą snu pośród chmur, na miękkim, komfortowym podłożu. Materac Sirona to kombinacja pięciu pianek o wysokiej gęstości. Każda z pianek cechuje się innym poziomem twardości, dzięki czemu podłoże dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej niezmiernie precyzyjnie. Maksymalnie komfortowe podparcie kręgosłupa skutkuje idealnym rozkładem ciężaru ciała na całym materacu, dzięki czemu sen jest zdrowy i relaksujący.

Materac Fides

Fides, czyli zaufanie i wierność. W kwestii najwyższej jakości snu materacowi Fides można zaufać w pełni. Materac Fides jest dwustronnym materacem lateksowym. Lateks to tworzywo o legendarnej już wytrzymałości i odporności na zanieczyszczenia. Niech nikogo nie zmyli miękkość lateksu, gdyż w istocie jest to piana twardo podtrzymująca każdy centymetr ciała i pilnująca jego zdrowego ułożenia. Lateks świetnie podpiera ciało i pomaga zachować jego anatomiczne krzywizny, dzięki czemu zarówno kręgosłup, jak i mięśnie w czasie snu mogą się zdrowo rozluźnić i odpocząć.

Materac Pulse Elegant

Pulse Elegant to nie tylko komfortowy sen, ale też efektowna estetyka materaca. Materac Pulse Elegant jest dwustronnym materacem lateksowo-wysokoelastycznym. Taki, lekko profilowany duet gwiazdorskich pianek jest gwarancją spełnienia najwyższych standardów. Zarówno lateks, jak i piana wysokoelastyczna cechują się dużą sprężystością, co pozwala im ściśle dopasować się do kształtu ciała, zapewniając mu tym samym wygodę i komfortowy wypoczynek.

Materac Pulse Supreme

Supreme czyli najlepszy. Materac Pulse Supreme jest materacem z kategorii Luxpocket. Jego wnętrze wypełnione jest sprężynami Zigarre w ilości 1000 na m2. Już sama ilość sprężyn jest gwarancją komfortowego snu, ale w materacu Pulse Supreme mamy jeszcze więcej komfortu. Sprężyny bowiem obustronnie obłożone są pianą lateksową Pulse o podwyższonej elastyczności. Elastyczny lateks w połączeniu z dużą ilością sprężyn prezentuje podwyższoną sprężystość punktową, a to z kolei jest gwarancją perfekcyjnego dopasowania się materaca do ciała.

Materac Nolli

Materac Nolli jest wyjątkowym materacem, skomponowanym z nowoczesnych materiałów. Nolli to materac dwustronny, zbudowany na bazie sprężyn Multipocket. Z jednej strony sprężyny okryte są oryginalną lateksową pianką Ocean Blu, wypełnioną żelowymi kapsułkami pochłaniającymi ciepło i wilgoć wydzielane przez ciało. Druga strona materaca to pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury ciała zmienia swoją twardość, dopasowując nacisk do potrzeb ciała osoby śpiącej. Obie pianki cechują się wysoką elastycznością punktową, co sprawia, że powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do całego ciała.

Wybierz materac Janpol Premium 
oferujący najwyższy komfort snu i nocnego odpoczynku