GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Materace Janpol Regular

Dobre opinie użytkowników i atrakcyjne ceny charakteryzują materace Janpol z kolekcji Regular. Wielki wybór modeli materacy sprężynowych i piankowych pozwala na wybór odpowiedniego materaca, zgodnie z preferencjami co do twardości jak i innych cech materaca. Wybierz materac Janpol z kolekcji Regular i śpij wygodnie już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz wszystkie materace Janpol z innych kolekcji

Materac Janpol Regular Logo Kolekcji

Materace Janpol Regular

Pure Dream, Erebu Dream, Demeter, Enyo, Julia, Hebe, Andromeda, Bella, Cora, Niobe, Erebu, Palma, Delia, Wenus

Dobre opinie użytkowników i atrakcyjne ceny charakteryzują materace Janpol z kolekcji Regular. Wielki wybór modeli materacy sprężynowych i piankowych pozwala na wybór odpowiedniego materaca, zgodnie z preferencjami co do twardości jak i innych cech. Wybierz materac Janpol z kolekcji Regular i śpij wygodnie już teraz!

Kolekcja Janpol RegularJaki materac Janpol Regular wybrać?

Materace Janpol Regular to połączenie wszystkiego, co najważniejsze. Jeśli zależy ci na wygodzie i wysokiej jakości oraz nowoczesnym sposobie produkcji – materace z linii Regular to doskonały wybór. Szeroki wachlarz wkładów, wykończeń i twardości pozwoli każdemu dobrać optymalne rozwiązanie.

Już sama mnogość surowców (wkłady piankowe i lateksowe, sprężyny typu multipocket i kieszeniowe wysokoelastyczne pianki czy też łączenie pianki termoelastycznej z płytami kokosowymi) mogą przyprawić o zawrót głowy. Pokrowce materacy Janpol Regular wykonane zostały z wysokiej jakości dzianiny, które nadają materacom eleganckiego charakteru. 

Jeśli masz problem z samodzielnym doborem materaca,  jeśli nie wiesz, jaki materac wybrać i który będzie najlepszy, to skontaktuj się z naszym doradcą.

 

Materac Janpol Regular Baner

Wybierz materac Janpol Regular 
piankowy lub sprężynowy
i śpij wygodnie już teraz!

Materac Niobe

Materac Niobe to materac zbudowany ze sprężyn kieszeniowych, obłożonych dwustronnie pianką. Z jednej strony jest to pianka termoelastyczna Visco, dopasowująca swoją twardość do temperatury ciała osoby śpiącej. Drugą stronę sprężyn okryto pianką wysokoelastyczną HR, zapamiętującą kształt ciała. Zarówno sprężyny, jak i pianki są materiałami doskonale dopasowującymi się do ciała, czyniącymi sen komfortowym i zdrowym.

Materac Cora

Materac Cora jest pięciowartościowym materacem, bazującym na sprężynach kieszeniowych. Sprężyny obustronnie obłożone są pianką poliuretanową o zwiększonej gęstości. Odporna na odkształcenia pianka PU wspomagana płytą z pianki lateksowej i wspierana wzmocnionymi sprężynami, zapewnia ciału dobre podparcie, dba o jego właściwe ułożenie i gwarantuje wygodny sen.

Materac Pure Dream

Pianki wypełniające materac Pure Dream, to materiały, dzięki którym sen przestaje być potrzebą, którą trzeba zaspokoić, a staje się potrzebą, którą zaspokajać chcemy. Jedna strona materaca to wysokoelastyczna, ekologiczna pianka Pure nasączona olejem sojowym. Olej pozwala na dłużej zachować miękkość pianki, czyni ją delikatniejszą oraz zapewnia zdrowy mikroklimat. Drugą stronę materaca tworzy pianka o wyjątkowej, moletowanej powierzchni. Pofałdowana powierzchnia pianki usprawnia wentylację materaca oraz delikatnie masuje ciało podczas snu.

Materac Erebu Dream

Erebu Dream, to ulepszona wersja wcześniejszego materaca o tej samej nazwie. Jest to materac kieszeniowy wzbogacony o piankę termoelastyczną i matę kokosową. Sprężyny kieszeniowe same świetnie sobie radzą z elastycznością punktową, jednak wspomagane pianką termoelastyczną wykazują elastyczność perfekcyjną. Dodatkowo pianka termoplastyczna reagując na temperaturę ciała, samoczynnie dostosowuje nacisk do potrzeb ciała osoby śpiącej. Mata kokosowa lekko utwardza materac, niweluje odczucie falowania, a także chroni materac przed rozwojem chorobotwórczych organizmów.

Materac Demeter

Demeter to kolejny rehabilitacyjny materac w kolekcji Janpol Regular. Jest to dwustronny materac lateksowy, dzięki któremu każda noc pracuje na polepszenie zdrowia osoby na nim śpiącej. Lateks świetnie dopasowuje się ciała, podpierając je na całej jego powierzchni, co pozwala zachować naturalną linię kręgosłupa, rozluźnić mięśnie, a co za tym idzie, odpocząć. Lateks jest wyjątkowo trwałym surowcem, zatem materac lateksowy posłuży użytkownikowi wiele lat, zachowując przez cały ten czas pierwotną miękkość i kształt.

Materac Enyo

Odporny na duże obciążenie materac Enyo dedykowany jest w szczególności osobom o wyższej wadze. Sprężyny kieszeniowe, wypełniające jego wnętrze zostały wzmocnione, zatem zapewnia on stabilne podparcie przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, charakterystycznej dla sprężyn. Sprężyny zostały obustronnie obłożone piankami o różnych właściwościach. Pianka termoelastyczna dostosowuje swój nacisk do temperatury ciała osoby śpiącej, co pozwala uniknąć odrętwień, pianka wysokoelastyczna natomiast, jest przyjemnie sprężysta i dzięki swej elastyczności precyzyjnie dopasowuje się do ciała, zapewniając mu podparcie na całej jego powierzchni.

Materac Julia

Materac Julia to dwustronny materac piankowy. Jedna strona materaca to miękka pianka wysokoelastyczna, której główną zaletą jest podwyższona elastyczność punktowa. Cecha ta jest gwarancją dokładnego dopasowania się powierzchni materaca do ciała, zapewniając mu podparcie na każdym jego centymetrze. Drugą pianą jest pianka termoelastyczna, reagująca na ciepło wydzielane przez ciało. Pod wpływem temperatury zmienia ona swoją twardość, co pozwala spać komfortowo, bez odrętwień i przekręcenia się z boku na bok.

Materac Hebe

Sen na twardych materaca zazwyczaj do najwygodniejszych nie należy, jednak na materacu Hebe nikt niewygody nie doświadczy. W materacu Hebe obietnicą wysokiego komfortu snu jest pięć różnych pianek wypełniających jego wnętrze. Hebe to materac twardy, zbudowany z nowoczesnych pianek, które mimo swej twardości są także bardzo elastyczne. Sprężystość pianek pozwala materacowi dopasować się do ciała osoby śpiącej z niebywałą precyzją. Właściwe podparcie ciała oraz regulacja nacisku na nie są gwarancją zdrowego, regenerującego snu.

Materac Andromeda

Kieszeniowo lateksowy materac Andromeda jest materacem z kategorii rehabilitacyjnych. Sprężyny kieszeniowe cechują się wysoką elastycznością punktową oraz cichą pracą. Obie te cechy mają niezwykle istotny wpływ na komfort snu. Płyty lateksowe obustronnie okrywające sprężyny wzmacniają rehabilitacyjne walory materaca, lekko go utwardzając. Lateks jest trwały oraz bardzo odporny na uszkodzenia i czynniki środowiskowe, co sprawia, że nie tylko można spać na nim wiele lat, ale też sen ten jest higieniczny i zdrowy.

Materac Bella

Materac Bella to dwustronny materac piankowy, zbudowany z dwóch płyt pianki wysokoelastycznej. Każda z pianek oferuje inny stopień twardości, zatem można dopasować twardość podłoża do aktualnych potrzeb. Powierzchnia każdej z nich poddana zastała moletowaniu, co pozwala nie tylko jeszcze lepiej podeprzeć ciało, ale też delikatnie je masować podczas snu. Rowki powstałe wskutek moletowania mają też wpływ na lepszą cyrkulację powietrza, dzięki czemu materac zapewnia wysokie standardy higieniczne.

Materac Erebu

Erebu to twardy materac kieszeniowy dedykowany osobom o wyższej wadze. Wzmocnione sprężyny kieszeniowe wytrzymują duże obciążenia, pracują bezgłośnie i są bardzo trwałe. Mata kokosowa, którą sprężyny zostały obłożone obustronnie, jest materiałem wolnym od alergenów oraz odpornym na działanie mikroorganizmów chorobotwórczych Kokos sprawnie odprowadza wilgoć, dzięki czemu materac zapewnia zdrowy mikroklimat i czyni sen przyjemniejszym.

Materac Palma

Twardy, dwustronny materac Palma to gwarancja zdrowego, w pełni satysfakcjonującego snu. Tym, co wyróżnia Palmę od innych materaców piankowych, to nowoczesna pianka hybrydowa o zwiększonej gęstości. Gęstość pianki zapewnia odpowiednią twardość, ale też czyni ją odporną na odkształcenia. Dzięki temu materac Palma świetnie sprawdzi się w przypadku osób o wyższej wadze, służąc im odpowiednim podłożem do snu przez wiele lat użytkowania Pianka wysokoelastyczna, okrywająca drugą stronę materaca, wspomaga piankę hybrydową, odpowiadając za idealne dopasowanie powierzchni do ciała osoby śpiącej.

Materac Delia

Delia to dwustronny materac kieszeniowo-piankowy. Rdzeń materaca stanowią sprężyny kieszeniowe, których główną zaletą jest świetna elastyczność punktowa. Sprężyny obustronnie obłożone są pianką poliuretanową o podwyższonej gęstości. Pianka ta zapewnia odpowiednią twardość oraz wspomaga elastyczność sprężyn. Drugą stronę materaca wzbogacono o matę kokosową, dzięki czemu użytkownik może w zależności od indywidualnych potrzeb, korzystać z miększej lub twardszej strony materaca. Kokos nie uczula i jest odporny na czynniki środowiskowe, co sprawia, że materac jest też dobrym wyborem dla alergików.

Materac Wenus

Wenus jest materacem o randze rehabilitacyjnej, co sprawia, że można mu w pełni zaufać. Wypełniony jest 7 strefowymi sprężynami kieszeniowymi oraz miękkimi piankami. Sprężyny zapewniają dobre podparcie ciała na całej jego powierzchni oraz cichą, niezakłócającą snu pracę. Elastyczność punktowa sprężyn sprawia, że ciało jest dokładnie podparte na całej powierzchni, a materac idealnie dopasowany do jego naturalnych krzywizn. Sen na materacu Wenus jest zdrowy i relaksujący, pozwala bowiem rozluźnić mięśnie, usprawnić krążenie oraz wyciszyć emocje nagromadzone w ciągu dnia.