GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Magniflex

Magniflex – Włoska firma działająca od 60 lat skupiająca swoją działalność na zdrowym śnie. Magniflex dostarcza swoje materace na liczne rynki, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dziennie produkuje ona około 10000 świetnej jakości materacy. Wkłada wiele pracy, aby ich produkty przyczyniły się do ochrony środowiska. Ich produkty tworzone są przy użyciu naturalnych materiałów i całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Magniflex – Światowy  lider w dziedzinie zdrowego snu

Firma Magniflex buduje swoją jakość przez 60 lat i w tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w dziedzinie zdrowego snu. 

Eksportuje na 100 rynków światowych

Firma dostarcza szeroką gamę produktów na liczne rynki, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Włoskie materace Magniflex spełniają wysokie wymagania klientów różnych kultur i potrzeb, z jednym wspólnym celem: zapewnienie dobrego samopoczucia, relaksu i najwyższej jakości wypoczynku.

Dynamicznie rozwijająca się firma

Właściciel marki Magniflex, firma Alessanderx, został uznany za jedną z 500 najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie dzięki ciągłym innowacjom i działaniom na 100 różnych rynkach krajowych, gdzie prezentuje się nie tylko na wystawach i targach, ale także poprzez ekskluzywne salony w głównych światowych metropoliach.

Magniflex dba o ochronę środowiska

Ochrona środowiska ma zasadnicze znaczenie dla dobrobytu człowieka i musi być poparta ustalonymi standardami procesów produkcyjnych. Gwarantujemy, że przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby zapewnić poprawę jakości środowiska i nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, nowe systemy i dobór materiałów ze źródeł naturalnych, całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Certyfikaty

 

 – MADE IN ITALY
– ACA
– ISO
– OEKO TEX
– GOTS
– Certyfikat zgodności CE
– Medical Device Class 1
– ISO 9001
 

 

Produkty wykonane z naturalnych materiałów

Magniflex, aby dbać o środowisko używa do swoich produktów naturalnych materiałów.

Jedwab należy do najlepszych i najtrwalszych włókien naturalnych. Ma dużą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność, a mimo to pozostaje miękki i przyjemny w dotyku. Jedwab to jedna z najpopularniejszych tkanin na świecie, ponieważ ma doskonałe właściwości termoaktywne. Ogrzewa w zimie i przyjemnie chłodzi latem.  
Wiskoza to naturalna, delikatna tkanina z oczyszczonej celulozy, przyjemna w dotyku. Doskonale odprowadza i odparowuje wilgoć, dzięki czemu materac jest higieniczny i oddycha.  
Wełna owcza ma doskonałe właściwości termoaktywne, fantastyczną przewiewność i zdolność do doskonałej absorpcji nadmiaru wilgoci. Dzięki temu pozostawia skórę suchą i utrzymuje stałą temperaturę ciała podczas odpoczynku.