GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Technogel

Technologia Technogel® uformowana bezproblemowo z pianką memory w innowacyjnej, oddychającej konstrukcji jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu uzyskujesz najwygodniejsze podparcie głowy i szyi. Teraz to fajna poduszka!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Poduszki

Technologia Technogel® uformowana bezproblemowo z pianką memory w innowacyjnej, oddychającej konstrukcji jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu uzyskujesz najwygodniejsze podparcie głowy i szyi. Teraz to fajna poduszka!

Regulacja termiczna

Dzięki wysokiej przewodności cieplnej obniża temperaturę ciała w punktach kontaktu nawet o 1°C. Technogel to nie tylko pianki, które transportują i rozpraszają ciepło i wilgoć z Twojego ciała, zapewniając Ci komfort i swobodę. A oto więcej dobrych wiadomości. Według niektórych badań naukowych obniżenie temperatury skóry zmniejsza zapotrzebowanie tkanek na tlen, oferując znaczne korzyści dokładnie tam, gdzie krążenie jest słabe z powodu ciśnienia. Niektóre ośrodki badań snu na całym świecie również podkreśliły związek między temperaturą a wydajnością snu. Im przyjemniejsza temperatura ciała, tym głębszy sen.

Trwałość

Mówienie o regenerujących i odmładzających właściwościach materacy Technogel jest łatwe. Ale chcieliśmy to wypróbować. Aby zrozumieć, w jaki sposób nocny sen na Technogel® jest porównywalny do snu na standardowej piance, przeprowadziliśmy testy w centrum snu „Le Molinette” w Turynie we Włoszech. Zdrowych ochotników badano za pomocą laboratoryjnej polisomnografii wideo (PSG) w podwójnie ślepym teście, w którym losowo naprzemiennie nocowali na standardowym materacu piankowym, aby spać na tym samym materacu piankowym wzmocnionym dodatkiem Technogel®.

Deformacja 3D

W przeciwieństwie do pianki Technogel odkształca się we wszystkich kierunkach (góra / dół, prawo / lewo itp.), Dostosowując się do struktury fizycznej i równomiernie rozkładając nacisk na całą powierzchnię styku. To znacznie zmniejsza szczyty ciśnienia, powodując poprawę ciśnienia krwi. Testy wewnętrzne wykazały różnicę w rozkładzie nacisków między standardowym materacem piankowym a materacem wykonanym z warstwy Technogel na tej samej standardowej piance. Zobaczyć to uwierzyć!

Lokalizacja

  • Technogel Germany GmbH – zakład produkcyjny w Niemczech specjalizuje się w produkcji wyrobów dla przemysłu meblarskiego, wyrobów medycznych, obuwia i towarów konsumpcyjnych.
  • Technogel Italia Srl – zakład produkcyjny we Włoszech specjalizuje się w produkcji materacy, poduszek i produktów ułatwiających codzienne życie.
  • Technogel US, Inc – biuro sprzedaży z siedzibą w Stanach Zjednoczonych prowadzi wszystkie projekty dla Ameryki Północnej, Kanady i Ameryki Południowej.