GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Tempur Cloud

Każdy, kto choć raz spróbuje snu na materacu Tempur Cloud, nigdy już nie będzie chciał spać na żadnym innym. Tempur to firma produkująca materace, które bezdyskusyjnie można nazwać luksusowymi. Są to materace o wyjątkowych właściwościach i wykonane z oryginalnych, autorskich materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Materace Tempur Cloud

Nie możesz zasnąć lub wielogodzinny sen nie jest w stanie zapewnić Ci odpowiedniej regeneracji? Wiele osób zrzuca to na problemy ze zdrowiem, lecz głównym powodem takiej sytuacji może być źle dopasowany lub wyeksploatowany stary materac. Jeśli jesteście osobami borykającymi się z wadami postawy, nieodpowiednią krzywizną kręgosłupa lub dolegliwościami bólowymi, powinniście wybrać oryginalne i profesjonalnie skonstruowane materace do spania.

Każdy, kto choć raz spróbuje snu na materacu Tempur Cloud, nigdy już nie będzie chciał spać na żadnym innym. Tempur to firma produkująca materace, które bezdyskusyjnie można nazwać luksusowymi. Są to materace o wyjątkowych właściwościach i wykonane z oryginalnych, autorskich materiałów.

Wypełnienie materacy Tempur Cloud

Materiał, który wypełnia wszystkie materace Tempur Cloud, opracowany został w laboratoriach NASA i pierwotnie miał on znaleźć się w fotelach astronautów. Jego zadaniem było niwelować skutki odczuwania przyspieszenia podczas startu rakiety kosmicznej oraz zapewniać komfort astronautom podczas lotu. Rewolucyjną technologię wyrobu materiału pozyskały laboratoria Tempur i dziś już każdy z nas może korzystać z innowacyjnych rozwiązań na miarę przyszłości.

Dlaczego materace z kolekcji Tempur Cloud są wyjątkowe?

Kolekcja Tempur Cloud to seria ekskluzywnych, miękkich materaców, na których sen porównywalny jest do snu na chmurze. Każdy, kto potrzebuje zaspokoić potrzebę maksymalnego odprężenia, z pewnością spełni ją, wybierając jeden z materaców z kolekcji.

W kolekcji Tempur Cloud, podobnie jak we wszystkich materacach tej marki zastosowano wyłącznie materiały Tempur. Znakiem szczególnym tej kolekcji jest nowoczesny, niebywale komfortowy materiał Extra Soft. Jego elastyczność pozwala spać wygodnie, miękko przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego podparcia. Materiał Tempur Extra Soft doskonale radzi sobie z amortyzacją więc osoba śpiąca nie odczuwa drgań podczas zmian pozycji swojej czy partnera. Materiał przyjemnie otula i sprawia, że sen jest nad wyraz przyjemny.

Materiał Extra Soft w materacach Tempur Cloud wspomagany jest dwiema warstwami pianki DuraBase o różnych twardościach, dzięki czemu można napawać się przyjemną miękkością bez obawy o kręgosłup. DuraBase jest materiałem wiscoelastycznym o wysokiej elastyczności punktowej odpowiadającym za właściwe wsparcie ciała na całej jego powierzchni. Dodatkowa warstwa wspierająca dba o to, aby sen był nie tylko relaksujący, ale też zdrowy.

Szczególna budowa materaców Tempur Cloud zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, a tę zaletę wspomagają przewiewne pokrowce QuickRefresh. Pokrowce QuickRefresh to eleganckie i estetycznie wykonane okrycia, idealnie współgrające z ekskluzywnym wymiarem materaców z kolekcji Tempur Cloud. Przepuszczająca powietrze tkanina pracuje na komfort snu oraz jego wysokie standardy higieniczne, nie dopuszczając do rozwoju pleśni i roztoczy kurzu domowego. Dodatkowym plusem pokrowców jest możliwość prania ich w warunkach domowych w temperaturze 60 stopni.

Wybierz swój materac Tempur Cloud
i śpij po królewsku!