GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

MyAlpaca

Polska marka luksusowych tekstyliów z alpaki łączy nowoczesną wiedzę o tekstyliach z tradycyjnymi rzemiosłem, pięknym wzornictwem i dbałością o szczegóły, tworząc przy tym pościele dla najbardziej wymagających klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

MyAlpaca

Od 2014 roku w Krośnie na Podkarpaciu powstają ręcznie pikowane kołdry i poduszki wypełnione ekskluzywny włóknem alpaki.

Tradycja ręcznego pikowania kołder sięga czasów Gildii Krawców założonej w XIII wieku w Krakowie. Wraz gorseciarstwem i haftem, ręczne szycie pościeli, w tym poduszek i kołder, przekształciło się w zawód wymagający dużej wprawy i cierpliwości. Kołdry, poduszki i pościel były jednymi z najcenniejszych elementów posagu szlachcianki.

alpaki myalpaca

Kiedy w latach 60. XX wieku szyte maszynowo kołdry stały się szeroko dostępne, pikowanie ręczne, jako zawód, zaczęło odchodzić w zapomnienie. Na szczęście rzemiosło przeżywa teraz renesans, a odbiorcy coraz częściej szukają produktów trwałych, wykonanych z pieczołowitością, mających swoją historię i duszę.  Pod kołdrami MyAlpaca śpią, błogo otuleni klienci w ponad 15 krajach na świecie.

kołdra myalpaca producent

Spanie pod kołdrą z alpaki zapewnia wyjątkowy komfort snu i jest dla nas po prostu zdrowe. Włókno ma właściwości termoregulacyjne, nie zatrzymuje wilgoci i oddycha. Dzięki temu my nie przegrzewamy się w nocy, nie pocimy i śpimy głębiej. A przy tym jest hipoalergiczne.

wełna alpaki myalpaca

Kołdry z kolekcji MyAlpaca FARM&CRAFT są 100% naturalne, zapakowane w piękne ekologiczne kartonowe pudełka idealne na prezent.

opakowanie myalpaca