GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

Tempur Hybrid

Każdy, kto choć raz spróbuje snu na materacu Tempur Hybrid, nigdy już nie będzie chciał spać na żadnym innym. Tempur to marka produkująca materace, które bezdyskusyjnie można nazwać luksusowymi. Są to materace o wyjątkowych właściwościach i wykonane z oryginalnych, autorskich materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Materace Tempur Hybrid to kosmiczna technologia

Materiał, który wypełnia wszystkie materace Tempur, opracowany został w laboratoriach NASA i pierwotnie miał on znaleźć się w fotelach astronautów. Jego zadaniem było niwelować skutki odczuwania przyspieszenia podczas startu rakiety kosmicznej oraz zapewniać komfort astronautom podczas lotu. Rewolucyjną technologię wyrobu materiału pozyskały laboratoria Tempur i dziś już każdy z nas może korzystać z innowacyjnych rozwiązań na miarę przyszłości.

Dlaczego materace z kolekcji Tempur Hybrid są wyjątkowe?

Kolekcja materacy Tempur Hybrid to kolejne dzieło firmy Tempur, które podobnie jak inne kolekcje bazuje na zaawansowanym technologicznie materiale Tempur. W tej serii dodatkiem do oryginalnego materiału są mikro sprężyny Precision, które również są autorskim projektem firmy.

Specyficzne, gięte na zimno sprężyny o wysokości 10 cm, harmonijnie współpracują z materiałem, zapewniając świetne podparcie punktowe ciała. Jednak to nie jedyna zaleta mikro sprężyn Precision, gdyż ich głównym zadaniem jest redukcja drgań. Użytkownicy materaców z tej kolekcji potwierdzają, że mikro sprężyny spełniają swoją funkcję wyśmienicie. Cechę tę doceniają szczególnie osoby budzące się zazwyczaj przy każdym poruszeniu partnera, które w tym przypadku mają pewność, że snu nie zakłóci im już nic.

materacach Tempur Hybrid bazą jest wiscoelastyczny materiał Tempur, który dzięki dużej sprężystości i ścisłego dopasowania się do ciała, niemal nie wywiera na nie nacisku. Redukcja nacisku pozwala uniknąć odrętwień, będących powodem częstego przekręcania się z boku na bok, zapewniając tym samym spokojny sen przez całą noc. Dzięki zastosowaniu mikro sprężyn użytkownik odnosi wrażenie, że śpi na materacu sprężynowym, jednak komfort snu jest nieporównywalnie wyższy.

Zarówno sprężyny, jak i otwarto komórkowa struktura materiału Tempur nie zaburzają cyrkulacji powietrza we wnętrzu materaca, dzięki czemu są gwarancją wysokich standardów higienicznych kolekcji materacy Tempur Hybrid. Na zdrowy i relaksujący sen składają się również eleganckie pokrowce QuickRefresh, które doskonale radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci. Pokrowce nadają się do prania w warunkach domowych, dlatego można mieć pewność, że sen na materacu Tempur Hybrid jest nie tylko relaksujący, ale też zdrowy. Miłych wrażeń podczas użytkowania dostarczają także przyjemny w dotyku materiał oraz estetyka ich wykonania.

Wybierz swój materac Tempur Hybrid
i śpij po królewsku!