GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY

Filtruj produkty

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Luksusowa seria materaców Tempur Original "z kosmosu"

Każdy, kto choć raz spróbuje snu na materacu Tempur Original, nigdy już nie będzie chciał spać na żadnym innym. Tempur to firma produkująca materace, które bezdyskusyjnie można nazwać luksusowymi. Są to materace o wyjątkowych właściwościach i wykonane z oryginalnych, autorskich materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

JW Invest Jakub Włodarczyk Opinie z ekomi-pl.com

Można powiedzieć, że materace Tempur Original pochodzą z kosmosu

Materiał, który wypełnia wszystkie materace Tempur Original, opracowany został w laboratoriach NASA i pierwotnie miał on znaleźć się w fotelach astronautów. Jego zadaniem było niwelować skutki odczuwania przyspieszenia podczas startu rakiety kosmicznej oraz zapewniać komfort astronautom podczas lotu. Rewolucyjną technologię wyrobu materiału pozyskały laboratoria Tempur i dziś już każdy z nas może korzystać z innowacyjnych rozwiązań na miarę przyszłości.

Dlaczego materace z kolekcji Tempur Hybrid są wyjątkowe?

Materiał Tempur to wysokoelastycze podłoże, cechujące się otwartokomórkową budową. Elastyczność materiału pozwala na ścisłe dopasowanie się materaca do ciała osoby śpiącej tak dokładnie, że pozwala zachować każdą, nawet najmniejszą krzywiznę ciała. Potwierdzają to klienci Tempura twierdząc, że sen na materacu Tempur Original, to sen na wodzie.

materacach Tempur Original obok oryginalnego materiału zastosowano jeszcze inne autorskie materiały. Jednym z nich jest wiscoelastyczna pianka DuraBase. W każdym z materaców z kolekcji występuje ona w dwóch blokach o różnej twardości. Stanowi ona bazę i jest podstawą dla materiału Tempur dbającego o idealne dopasowanie powierzchni materaca do anatomicznych krzywizn ciała. W każdym tez materacu znajduje się warstwa komfortowa odpowiadająca za wysoki komfort relaksu.

Na zdrowy i relaksujący sen w kolekcji materacy Tempur Original pracuje nie tylko wypełnienie materaca, choć oczywiście ono jest tu podstawą. Nie bez znaczenia są wysokość materaca oraz pokrowiec, w jakim się znajduje. Wysokość materaca to istotna cecha wpływająca na standard snu, a im materac wyższy, tym śpi się wygodniej. W kolekcji Tempur Original najniższy materac ma grubość 21 cm.

Wszystkie materace Tempur Original ubrane są w pokrowce QuickRefresh, wykonane z nowoczesnych materiałów Tempur. Pokrowce są przewiewne, estetyczne i co istotne, one również sprawnie współpracują z materiałami wypełniającymi, nie ograniczając ich elastyczności. Przepuszczający powietrze materiał QuickRefresh szybko odprowadza wilgoć, zapewniając użytkownikom zdrowy, suchy sen. Otwarto komórkowa budowa materiałów Tempur oraz przewiewność pokrowca są gwarancją świeżości materaca przez wiele lat użytkowania, a możliwość prania pokrowca w warunkach domowych pozwala zadbać o najwyższe standardy higieniczne.

Wybierz swój materac Tempur Original
i śpij po królewsku!